Як вибрати необхідний асортимент біваку?

Як вибрати необхідний асортимент біваку?

Для сну на природі потрібні три основні елементи обладнання, які захистять вас від негоди. Вам знадобиться від Terra Incognita намет для захисту (необов’язково, якщо ви вирішите спати під зірками), матрац для мінімального комфорту (і ізоляція, якщо холодно) і спальний мішок для тепла. Ці три елементи потрібно буде вибрати в залежності від пункту призначення і прогнозу погоди. Зокрема, можливість дощу або його відсутність (і його ймовірна інтенсивність), а також температура, яка, на вашу думку, повинна зустрітися, яка, очевидно, варіюється в залежності від сезону і висоти над рівнем моря.

Ці три елементи фактично доповнюють один одного, тому що відносно слабкий захист надлегкого намету може бути компенсований, наприклад, високоякісним матрацом, який добре ізолює вас від землі, і теплим спальним мішком. Таким чином, поєднання цих трьох пристроїв дозволить вам адаптувати ступінь захисту, яку ви вважаєте необхідною.

В ідеалі завжди повинен бути невеликий запас по теплу, особливо на висоті, знаючи, що занадто висока температура завжди менш небезпечна, ніж ризик обмороження. У цьому вся проблема, тому що ходьба у гори, на відміну від кемпінгу, полягає в тому, що ви повинні носити з собою все це обладнання. Тому обов’язкова мета — максимально зменшити вагу сумки. Таким чином, все залежить від очікуваного нічного комфорту. Не всі згодні в цьому питанні, деяким вдається спати в будь-якому місці в будь-яку погоду.

Не забудьте про рюкзак. Для одноденної поїздки досить невеликого рюкзака об’ємом близько 20 л. Для багатоденних переходів використовуйте рюкзак об’ємом близько 50 — 60 л. При упаковці важкі речі кладіть так, щоб центр ваги знаходився якомога вище. Щоб рюкзак не тягнув назад. При застібанні поперекового ременя частина ваги рюкзака переноситься з плечей на таз, зменшуючі таким чином тиск на хребет.

Де в Києві придбати краще туристичне спорядження?

Якщо вам потрібен намет, спальний мішок, матрац та все інше необхідне туристичне спорядження завітайте на офіційний сайт интернет-магазину Terra Incognita. Тут ви можете придбати кращі товари від відомих виробників за кращими цінами.

Чи збираєтеся на машині в табір на природі? Спочатку перевірте своє обладнання. А якщо чогось не вистачає, ви напевно знайдете це на нашому сайті. У нашому широкому асортименті туристичного спорядження і аксесуарів є похідні меблі, рюкзаки, гамаки і кухонне приладдя, з яким ви можете перетворитися в кухаря навіть посеред лісу.

В каталозі Terra Incognita у нас також є гаджети не тільки для зручності, а й для безпеки. Не забудьте про практичні світлодіодні ліхтарики, налобні ліхтарі, дорожні ножі і складні леза.

Завдяки продуманому вибору якісного обладнання, на природі вас ніщо не здивує.

Так само ми будемо раді допомогти вам особисто з підбором кемпінгового спорядження. Просто зателефонуйте нам в робочий час — разом ми виберемо найкраще рішення.

Leave a Comment