Тепер на Житомирщині одружитися за кілька годин можна у п’яти містах

Тепер на Житомирщині одружитися за кілька годин можна у п’яти містах

Житомир, Коростень, Новоград, Бердичів та Радомишль.

З 6 грудня зареєструвати «Шлюб за добу», не чекаючи місячного строку, можна ще у дох містах області – у  Бердичеві та Новограді-Волинському. До цього проект запровадили у Житомирі, Коростені та Радомишлі. Про це повідомили у Головному територіальному управління юстиції.

«З часу запровадження в Житомирі пілотного проекту «Шлюб за добу» (з 1 березня 2017 року) зареєстровано 800 шлюбів за спрощеною процедурою. Ще у двох містах – Коростені та Радомишлі, де цей проект стартував у нинішньому році, понад 100 пар вирішили отримати свідоцтво про одруження «за 24 години». А від сьогодні зареєструвати шлюб швидко та зручно, без попередньої реєстрації, не чекаючи місячного строку, можна у  Бердичеві та Новограді-Волинському. Для цього слід звернутися до організатора державної реєстрації шлюбу – комунального підприємства «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради (Житомирський район), обрати зручні для себе дату і час проведення державної реєстрації та укласти цивільно-правовий договір про надання послуги», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 342 пари наречених в області скористалися послугою “Шлюб за добу”. Житомиряни розповіли, що думають про одностатеві шлюби. У Житомирі вперше зареєстрували шлюб за 24 години.

Leave a Comment