Комунальна аптека у Житомирі отримала ліцензію і почала виготовляти ліки

Комунальна аптека у Житомирі отримала ліцензію і почала виготовляти ліки

Одна із найстаріших аптек області.

«Аптека № 127», що  знаходиться в центрі міста, на майдані Соборному отримала ліцензію для відновленню виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки. Відтерер тут виготовляється  понад 100 прописів лікарських засобів для лікування різноманітних захворювань. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Аптека виготовляє як рецептурні лікарські засоби так і безрецептурні. Виготовлені в аптечних умовах ліки застосовуються при захворюваннях стоматологічних, хірургічних, гінекологічних, нервової системи, шкіри, судинах, та інших. Аптека має можливість виготовляти розчини, настоянки, відвари, мазі, свічки, емульсії. З рецептами працює висококваліфікований персонал, який володіє необхідними  знаннями та має відповідну кваліфікацію», – йдеться у повідомленні.

До слова, «Аптека №127»  була заснована у 1961 році та є однією з найстаріших аптек області.  За 57 років роботи близько 7 мільйонів відвідувачів аптеки отримали медикаментозну  допомогу.

Нагадаємо, до кінця року житомирським лікарням не вистачає 300 тисяч на ліки онкохворим. У Житомирській міськраді вирішили ліквідувати комунальну аптеку.

Leave a Comment