«Теплокомуненерго» не вистачає грошей на зарплату

«Теплокомуненерго» не вистачає грошей на зарплату

Комунальне підприємство просить понад 13 мільйонів.

«Житомиртеплокомуненерго» не має коштів, щоб розпочати восени опалювальний сезон. Для того, щоб у жовтні місяці житомиряни мали теплі батареї, підприємству потрібно понад 30 мільйонів гривень. Про це під час засідання бюджетної комісії повідомив директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

«Така ситуація трапилася через постанову Кабміну, за якою 91% зароблених коштів ми маємо віддавати НАК «Нафтогаз України», а 9% лишаємо собі»,— стверджує Дмитро Рогожин. На поточний момент на рахунках підприємства немає жодної гривні.

На думку заступника міського голови Олександра Фещенка, з 2012 року обласні «Теплокомуненерго» України навмисне заганяють у боргову яму. В такий спосіб їх хочуть приватизувати так само, як свого часу зробили з облгазами та обленерго.

Такий підхід викликав обурення ряду депутатів міської ради. Відтак Любов Цимбалюк переконана, що КП «Житомиртеплокомуненерго» просто не може бути збитковим.

«Одна справа — виділяти гроші на трамвайно-тролейбусне управління, зовсім інша — на «Житомиртеплокомуненерго». Це підприємство, яке створене, щоб заробляти гроші. Замість того, щоб бюджетними коштами допомагати дітям чи іншим категоріям громадян, які вкрай потребують нашої уваги, виділяти їх на підприємство, яке просто не може бути збитковим — це нонсенс»,— вважає Любов Цимбалюк.

Бюджетна комісія не підтримала виділення коштів на зарплати «Житомиртеплокомуненерго». Це питання розглянуть у четвер, 9 червня, на наступному засіданні комісії. За ініціативи Любові Цимбалюк керівник комунального підприємства має надати депутатам розгорнуту інформацію про витрати та доходи підприємства. І тоді бюджетна комісія вирішить, як бути.

Нагадаємо, що на запит «Вголос.Zt» директор «Житомиртеплокомуненерго» відмовився повідомляти розмір своєї заробітної плати.

Leave a Comment