Тіло дайвера, якого затисло між елементами греблі у Житомирському районі, підняли на поверхню

Тіло дайвера, якого затисло між елементами греблі у Житомирському районі, підняли на поверхню

Усі обставини надзвичайної події наразі встановлюються.

Тіло дайвера, якого затисло між конструктивними елементами греблі у Житомирському районі, вдалося звільнити та підняти на поверхню. Про це повідомила прсслужба УДСНС України у Житомирській області.

“8 листопада близько 11:00 рятувальники спільно з водолазами обласної аварійно-рятувальної служби завершили роботи щодо визволення тіла загиблого дайвера з-під елементів греблі у селі Кодня Житомирського району. Під тиском води його затягнуло у конструктивні елементи нижньої частини греблі 6 листопада. Аби мати змогу дістатися до потерпілого та працювати у небезпечному середовищі, фахівці змонтували спеціальну конструкцію для обмеження доступу води у переливні відсіки і закупорили отвори в конструктивних елементах. Це дозволило зменшити тиск води та провести інтенсивне відкачування її з відсіків греблі. А вже потім за допомогою мотузок вдалося вилучити тіло чоловіка з отвору та підняти його на поверхню”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що загиблий 1964 року народження. Усі обставини надзвичайної події наразі встановлюються. До рятувальних робіт залучали дві одиниці техніки, 9 чоловік особового складу аварійно-рятувального загону та ще 6 фахівців аварійно-рятувальної служби на воді.

Нагадаємо, у  районі біля берега ставка втопився рибалка. У день відкриття купального сезону втопився 32-річний житомирянин.

Leave a Comment