Голова ОДА обрав керівника пресслужби. Вже 5 VIP-чиновників – з Київської області

Голова ОДА обрав керівника пресслужби. Вже 5 VIP-чиновників – з Київської області

Бунечко обрав переможця конкурсу.

Голова ОДА Віталій Бунечко обрав переможця конкурсу на посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Переможцем стала – Галина Перникоза. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. 

Відповідне розпорядження «Про визначення переможця конкурсу» підписав Віталій Бунечко 8 листопада, після проведення особистих співбесід із кандидатами на посаду.

«Визначити Перникозу Галину Андріївну переможцем конкурсу на зайняття посади начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської обласної державної адміністрації», – йдеться у документі.

Із 4 претендентами – Іриною Дембіцькою, Вікторією Мельниченко, Галиною Перникозою та Веронікою Трифоновою голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко особисто провів співбесіди.

Варто зауважити, що відповідно до щорічної декларації за минулий рік, Перникоза Галина Андріївна  працювала головним спеціалістом в Державній екологічній інспекції України. Мешкає в селі Горенка Києво-Святошинського району Київської області.

Нагадаємо, департамент регіонального розвитку очолила киянка Інна Хоменко, яка до цього працювала у Київській облдержадміністрації. Заступницею голови ОДА стала Наталія Остапченко, яка очолювала управління фінансів Бородянської райдержадміністрації Київської області. Колишній начальник вокзалу «Київ-Пассажирський» Олег Шарварко очолив апарат Житомирської ОДА. А першим заступником голови облдержадміністрації став киянин Володимир Федоренко.

Leave a Comment