Товариство, що мало утилізувати відходи у Житомирі, заборгувало майже мільйон

Товариство, що мало утилізувати відходи у Житомирі, заборгувало майже мільйон

Прокуратура через суд вимагає сплатити борг.

У Житомирі товариство з обмеженою відповідальністю заборгувало перед міським бюджетом 917 тис. грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

За інформацією прес-служби, прокуратура через суд вимагає від підприємства сплатити борг до місцевого бюджету Житомира.

«У жовтні 2015 року Житомирська міська рада уклала з підприємством інвестиційний договір по експлуатації полігону твердих побутових відходів міста Житомира. За умовами договору, товариство повинно було впровадити комплекс заходів із сортування, переробки, утилізації твердих побутових відходів, а також щодо обмеження їхнього шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я людей, вдосконалення робочої карти та рекультивації полігону твердих побутових відходів», – йдеться у повідомленні.

Однак взяті на себе зобов’язання товариство не виконало, порушило умови договору та не сплачувало щомісячно 60 тис. грн на рахунок міського бюджету, внаслідок чого заборгувало 917 тис. грн.

Наразі позов перебуває на розгляді у господарському суді Житомирської області.

Нагадаємо, Житомирська міськрада може ліквідувати комунальне підприємство через мільйонні борги. Великодня «толока»: сміття зі Львова вантажівками почали звозити на Житомирщину.

Leave a Comment