Транспортний колапс: у Бердичеві «маршрутники» хочуть підвищення тарифу та позачергову заправку

Транспортний колапс склався у Бердичеві. Власники маршруток вимагають від місцевої влади підвищення тарифу на проїзд та можливості позачергово заправлятися бензином. Про це повідомили у міській раді.

Про відмову возити пасажирів перевізники заявили ще 8 травня. Причина — дефіцит пального на автозаправних станціях. Підприємці вимагали від Бердичівської міської ради підвищення тарифу на проїзд та створення резервного фонду пального для можливості заправити транспортні засоби.

У бердичівській мерії заявили, що критична ситуація із паливом спостерігається не лише у їхньому місті. Однак як вирішити проблему поки не знають. Завдяки перемовинам із перевізниками частково рух маршруток вдалося відновити вже 10 травня. Однак на маршрути вийде обмежена кількість транспортних засобів. На 5 із 9 наявних у Бердичеві маршрутів виходитиме по 1 маршрутному таксі. Це, переважно, ті засоби, які їздять на газі.

Нагадаємо, що на початку квітня у Житомирі проїзд у комунальному транспорті знову став платним. У січні 2022 року виконком Житомирської міської ради вчергове підняв вартість проїзду у громадському транспорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *