У РНБО повідомили, які фейки розповсюджуватимуть окупанти

У РНБО повідомили, які фейки розповсюджуватимуть окупанти

Про заборону евакуації та заборону телебачення.

Центр протидії дезінформації повідомила про чергові фейки, які вкидують російські окупанти. Про це йдеться у повідомленні Ради національної безпеки та оборони України.

Запоріжжя. У міноборони рф заявляють, що «адміністрація заборонила евакуацію цивільного населення. Будь-які спроби мешканців залишити місто жорстко присікаються бойовиками батальйонів тероборони, а тих громадян, які чинять найменший опір, піддають фізичному насиллю».

Одеса. Те ж саме міноборони рф повідомило, що «з метою обмеження інфопростору в Одесі заборонили роботу провайдерів супутникового телебачення, що транслюють російські та молдовські канали. Мешканців примушують демонтувати супутникове обладнання, а всіх незгідних вивозять у невідомому напрямку».

Пропагандисти рф повідомили, що «мо рф на своєму сайті започаткувало мультимедійний проект «У владі злочинного безпам’ятства», що розповідає про злочини української влади проти історичної пам’яті братніх народів та спроби забути подвиги бійців і командирів червоної армії».

Нагадаємо, що РНБО України просить громадян бути особливо пильними 8 та 9 травня. Окупанти створили фейковий чат-бот СБУ.

Leave a Comment