Третій день шукають 6-річну дитину. Водолази не можуть працювати через танення криги

Третій день шукають 6-річну дитину. Водолази не можуть працювати через танення криги

Коростишівський район.

У Коростишівському районі 2, 3 та 4 лютого поліцейські залучали до пошуків дитини водолазів, які обстежували дно річки. Через танення криги ці заходи довелось тимчасово припинити. 

Як повідомляв «Вголос.zt», 1 лютого до Коростишівського відділу поліції звернулась 46-річна жителька села Козіївки із повідомленням про зникнення її 6-річного сина. Заявниця розповіла поліцейським, що цього ж дня близько 12:00 її син пішов гратися на вулицю. Прибулі до села правоохоронці з’ясували, що хлопець грався неподалік місцевої річки.

«Ми, у першу чергу, провели подвірний обхід та опитали місцевих мешканців. Так, ми дізнались, що хлопця бачили біля водойми. Також ми знайшли один з черевиків малого поблизу річки. Пізніше один з дітлахів розповів, що намагався витягти зниклого з води», – розповів т.в.о. начальника Коростишівського відділу поліції Юрій Губський.

А 2, 3 та 4 лютого поліцейські залучали до пошуків дитини і водолазів, які обстежували дно річки. Через танення криги ці заходи довелось тимчасово припинити.

«Як тільки дозволить погода, ми знову продовжимо обстеження дна. Окрім того, проводимо повторний подвірний обхід мешканців села з метою їх опитування щодо подій того дня», – сказав Юрій Губський.

Leave a Comment