Третина кандидатів до нової коордради з бюджету участі у Житомирі мають відношення до влади

Рівно третина кандидатів до нової координаційної ради з бюджету участі у Житомирі мають безпосереднє відношення до президентської політичної сили. Список потенційних членів коордради опублікували на сайті Житомирської міської ради.

Першим у списку кандидатів значиться Валерій Арушанян. У короткій довідці, яку надавали про кожного кандидата раніше на сайті мерії, йдеться, що він — голова ОСББ. Арушанян балотувався у 2015 році в депутати міської ради за списком Блоку Петра Порошенка. Джерела «Вголос.Zt» у Житомисрькій міській раді пов’язують його напряму із міським головою Сергієм Сухомлином та його заступником Дмитром Ткачуком.

Ще однією людиною Ткачука серед кандидатів є Олена Кучерук. У списку її ідентифікують як голову громадської організації. Зовсім нещодавно на своїй сторінці у Facebook Кучерук повідомила, що вступає до партії «Демальянс». Членами цієї політичної сили до сьогодні є заступник мера Дмитро Ткачук, депутат та керівник КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет та новообраний Владислав Пучич.

Окрім Олени Кучерук, серед «прекрасної частини» кандидатів на члени коордради є ще дві жінки, які мають відношення до провладної партії. Це Лілія Намєснік та Ірина Коцюба. Прізвища обох фігурували у списку кандидатів у депутати Житомирської міської ради від Блоку Петра Порошенка.

Потрапив до числа кандидатів і екс-заступник міського голови Віри Шелудченко Олександр Старинець. Вперше до міської ради він балотувався за списком Блоку Юлії Тимошенко. Вдруге — йшов від партії «Рідне місто», яку очолювала його екс-шефиня. На останніх виборах балотувався від Блоку Петра Порошенка.

Із десяткою членів координаційної ради конкурсна комісія не визначилася. Обиратимуть їх із 15 кандидатів. Однак, схоже, що напередодні президентських виборів у громадському бюджеті може з’явитися забагато політики…

Нагадаємо, що на сайті Житомирської міської ради 16 листопада оголосили про формування нової коордради з бюджету участі. Розпорядження про формування нового складу міський голова підписав 19 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *