У Житомирі підняли прапор Військово-Морських Сил України на підтримку полонених моряків

У Житомирі підняли прапор Військово-Морських Сил України на підтримку полонених моряків

Прапори ВМС на підтримку полонених вже майорять в багатьох містах.

 Над Житомирською міською радою 7 грудня підняли прапор Військово-Морських Сил України на підтримку 24 українських моряків, незаконно затриманих 25 листопада року біля Керченської протоки. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеса до порту Маріуполь. Було обстріляно і захоплено три українські кораблі у Керченській протоці та 24 моряки, шестеро з яких отримали поранення. Прапори ВМС на підтримку полонених моряків вже майорять в багатьох містах України: Одесі, Львові, Києві, Вінниці, Чернівцях, Запоріжжі та інших містах», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, депутати міськради долучилися до акції на підтримку ув’язненого у Росії українського режисера.  Росіяни, які сидять у житомирській тюрмі просять Путіна, щоб їх обміняли на українських політв’язнів. Депутати облради просять керівництво держави напрацювати план визволення українських політв’язнів у Росії.

Leave a Comment