Троє бійців батальйону «Айдар» на рівні області матимуть статус «учасника АТО»

Троє бійців батальйону «Айдар» на рівні області матимуть статус «учасника АТО»

Таке рішення прийняла обласна комісія.

Обласна комісія визнала трьох жителів області бійцями-добровольцями АТО, які на рівні області матимуть статус учасника антитерористичної операції. Про це повідомила прес-служба обласної ради. Перше засідання комісії з визнання бійців-добровольців АТО відбулося 13 вересня.

«На розгляд комісії надійшли відповідні документи від трьох жителів Житомирщини про визнання їх бійцями-добровольцями антитерористичної операції, які у 2014-2015 роках у складі добровольчого батальону «Айдар» воювали на сході країни. Згідно з Порядком, бійцем-добровольцем АТО може бути визнано особу, яка перебувала у складі добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізувалися для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, але у подальшому не ввійшла до складу відповідних військових формувань та правоохоронних органів, яка брала участь у бойових діях і яка надала відповідні документи, що підтверджують цей факт. За результатами опрацювання документів, комісія визнала усіх трьох жителів області бійцями-добровольцями АТО, які на рівні області матимуть статус учасника антитерористичної операції», – йдеться у повідомленні.

До слова, на минулій сесії обласної ради 27 липня депутати проголосували за створення комісії, яка прийматиме рішення про визнання бійців-добровольців АТО.

Нагадаємо, у  ГУНП відмовилися надати інформацію, хто із керівників має статус учасника бойових дій.  Кажуть, що інформація конфіденційна.

Leave a Comment