У ГУНП відмовилися надати інформацію, хто із керівників має статус учасника бойових дій

У ГУНП відмовилися надати інформацію, хто із керівників має статус учасника бойових дій

Кажуть, що інформація конфіденційна.

В управлінні кадрового забезпечення відмовилися надавати інформацію про те, хто із керівників ГУНП в Житомирській області має статус учасника бойових дій. Щодо періодів перебування цих осіб на території проведення АТО інформація конфіденційна.

«Відповідно до ст. 9 Закону України “Про доступ до публічної інформаціїˮ, інформація, зібрана у сфері оборони країни є службовою інформацією, ст. 21 Закону України “Про інформаціюˮ передбачено, що конфіденційна та службова інформація належить до інформації з обмеженим доступом. Зокрема, накази Головного управління про відрядження працівників поліції для виконання завдань антитерористичної операції в зони її проведення, а також накази Антитерористичного центру при СБУ України про відрядження працівників поліції до основного місця проходження служби мають гриф обмеження доступу “для службового користуванняˮ. Також, згідно зі ст. 32 Конституції України, не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, відповідно до ст. 14 Закону України “Про захист персональних данихˮ, поширення персональних даних про фізичну особу відбувається за згодою суб’єкта персональних даних», – повідомили у відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt» в управлінні кадрового забезпечення.

За інформацією управління, станом 5 травня на обліку в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області перебуває 1217 поліцейських – учасників бойових дій. З часу утворення Національної поліції України як центрального органу виконавчої влади до зони проведення антитерористичної операції відряджались 40 працівників ГУНП в Житомирської області, 38 з яких присвоєно статус учасника бойових дій та, відповідно, видано посвідчення учасника бойових дій.

До слова, відомо, що полковник поліції, начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Вячеслав Печененко брав участь у боях за Іловайськ. Нагороджений орденом Данила Галицького, відзнакою МВС-медаллю «Захиснику Маріуполя», іменною вогнепальною зброєю та іншими відомчими нагородами.

Нагадаємо, інваліди та учасники АТО зможуть самостійно обирати санаторій для оздоровлення. Майже 2 тисячі гривень Новоград-Волинська мерія виділятиме на поховання учасників бойових дій.

Leave a Comment