Тролейбус № 7 буде обслуговувати жителів мікрорайону Малікова

Тролейбус № 7 буде обслуговувати жителів мікрорайону Малікова

Новий маршрут сполучає Малікова та залізничний вокзал.

У Житомирі від 16 січня почав працювати новий тролейбусний маршрут № 7 сполученням “Залізничний вокзал – Малікова”. Як уже повідомляв “Вголос.zt”, запуск першого тролейбуса у мікрорайон Малікова відбувся 27 грудня. Того ж дня комісія підтвердила готовність до експлуатації.

За словами заступника начальника депо з експлуатації КП “ЖТТУ” Сергія Корнійчука, на лінії працюють шість тролейбусів з інтервалом руху 12 хвилин. Поки що житомиряни знайомляться з маршрутом.

На будівництво нової лінії та запуск першого тролейбуса знадобилося усього три місяці. Завдяки тому, що трамвайно-тролейбусне управління проводило роботи своїми силами, вдалося зекономити більше 1 млн грн. Відповідно до проектно-кошторисної документації, вартість проекту становила 6,9 млн грн.

За інформацією прес-служби міської ради, перший тролейбус вийшов на лінію о 6:20 год., однак остаточний похвилинний графік формуватиметься згодом залежно від потреб пасажирів. Також у міській раді повідомили, що у лютому планується продовжити до Малікова маршрут №8 “Паперова фабрика – майдан Перемоги”. У результаті мікрорайон обслуговуватимуть вісім тролейбусів.

Нагадаємо, на Житомирському ТТУ за 1 мільйон капітально відремонтують старий тролейбус (ФОТО). Збільшення тролейбусів № 5-А до 8 одиниць є економічно ефективнішим для ТТУ.

 

Leave a Comment