Три громади області отримають понад 10 млн грн для виплати зарплати вчителям

Три громади області отримають понад 10 млн грн для виплати зарплати вчителям

Уряд перерозподілив обсяг освітньої субвенції.

Уряд перерозподілив обсяг освітньої субвенції і вже незабаром трьом об’єднаним громадам області перерахують понад 10 млн грн для виплати заробітної плати вчителям. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. 

Більшість коштів – 5 млн 478,8 тис. грн – надійдуть саме до Лугинської ОТГ, в яких найбільша заборгованість по виплаті зарплат освітянам. Про таке рішення повідомив голова ОДА Віталій Бунечко  після засідання Уряду, яке пройшло 23 жовтня.

«Дякую усім за небайдужу позицію щодо вирішення питання освітян у Лугинській ОТГ. Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення виділити 5,48 млн грн для виплати заборгованості вчителям Лугинського району», – повідомив Віталій Бунечко.

Розпорядженням КМУ за №993-р «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році» затверджено збільшення освітньої субвенції для Лугинської ОТГ – 5 млн 478,8 тис. грн, Городницької ОТГ (Новоград-Волинський район) – 1 млн 664,7 тис. грн, Словечанської ОТГ (Овруцький район) – 2 млн 930,9 тис. грн.

Загалом Уряд прийняв рішення про збільшення освітньої субвенції на майже 27 млн грн для місцевих бюджетів 9 громад в Україні. Міністерство фінансів має забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

Нагадаємо, в ОДА пообіцяли, що вчителям, які перекривали “варшавку”, виплатять заборговану зарплату. На минулих вихідних вчителі блокували міжнародну трасу через зарплатні борги. Близько 100 вчителів 19 жовтня на автошляху Київ-Ковель влаштували акцію та частково обмежили рух автотранспорту, рухаючись по пішохідному переходу.

Leave a Comment