Тричі зупинялося серце: лікарям не вдалось врятувати життя важкопраненого військового з Житомирщини

Тричі зупинялося серце: лікарям не вдалось врятувати життя важкопраненого військового з Житомирщини

Залишились дружина та дитина.

У Дніпрі, в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, 12 серпня помер важкопоранений військовий з селища Миропіль, що на Житомирщині. Про це на своїй сторінці у Facebook написав  головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова  Сергій Риженко. 

“Трое суток боролась душа. Он не просил о помощи. Его ранение не совместимо с жизнью. Его мозг разрушен, тотальная ишемия, кости черепа разломаны на части.

Возле посёлка Широкино, пуля Дмитрию вошла в лоб и вышла через затылок. Давление по нулям, глаза неподвижно смотрят в потолок кома ІІІ. Врачи Мечникова надеясь на чудо, не оставляли бойца, подключив все аппараты слежения, корректируя все жизненные функции, ИВЛ. Операция невозможна. Три раза останавливалось сердце. Реаниматологам удавалось запускать.

Вчера вечером Дмитрий умер.

Он с Житомирской области, пгт Мирополь. Остались одни жена и ребёнок..”, – написав Сергій Риженко. 

Трое суток боролась душаОн не просил о помощи. Его ранение не совместимо с жизнью.Его мозг разрушен, тотальная…

Gepostet von Sergii Ryzhenko am Montag, 12. August 2019

За інформацією видання Цензор.НЕТ, Дмитро Дашковец народився в 1983 році, сержант, командир взводу одного з підрозділів ЗСУ. Тривалий час ніс службу в 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. У 2004-2005 роках проходив службу у складі миротворчого контингенту в Іраку.

Нагадаємо, в зоні АТО загинув випускник Житомирського агроуніверситету. У зоні АТО загинув 24-річний десантник з Житомира.

Leave a Comment