Житомиряни через «Відкрите місто» скаржаться на паркування на тротуарах

Житомиряни через «Відкрите місто» скаржаться на паркування на тротуарах

Просять патрульних відреагувати.

Житомиряни почали реєструвати повідомлення про паркування автомобілів на тротуарах через систему «Відкрите місто». Протягом серпня надійшло 5 таких інформацій.

«9 серпня 2019 року мною було зафіксовано факт паркування автомобілів за адресою м. Житомир, вул. Київська 13, Піцерія «Маріо» із порушенням правил дорожнього руху, а саме стоянка на тротуарі, за що передбачається відповідальність за статтею 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення», ‒ написав у повідомленні у системі «Відкрите місто» житомирянин Роман Павловський.

Згідно із відповідями адміністраторів, згадане сповіщення переадресували заступнику міського голови, КП «Міський інформаційний центр», управлінню комунального господарства та в обласну патрульну поліцію.

Окрім паркування за вказаною адресою, у системі зареєстрували ще два паркування на тротуарах по вулиці Київській та одне — по Покровській.

Нагадаємо, що житомирянин пропонує зробити паркування на Житньому ринку платним. У вересні 2018 року у Житомирській міській раді визначилися з місцями для паркування.

Leave a Comment