Цьогоріч шість жителів області, які мають інвалідність, отримали автомобілі

Цьогоріч шість жителів області, які мають інвалідність, отримали автомобілі

Безоплатно.

На Житомирщині на обліку для забезпечення автомобілями перебуває понад 4 тис. осіб з інвалідністю. З них шестеро цьогоріч безоплатно отримали авто.  Про це повідомили у департаменті праці, соціальної та сімейної політики ОДА, – інформує прес-служба облдержадміністрації. 

  • Чотирьох осіб з інвалідністю області було забезпечено безоплатно автомобілями, визнаними в установленому порядку гуманітарною допомогою,
  • Двох осіб з інвалідністю забезпечено автомобілями, які повернуто департаменту.

«Про отримання автомобілів в якості гуманітарної допомоги родичі або ж самі люди з інвалідністю домовляються із закордонними донорами. Департамент виступає у роді посередника – приймає та передає авто гуманітарної допомоги адресно тій людині, яка знайшла можливість таким чином отримати машину. Цього року отримали авто жителі області з Житомира, Бердичева, Баранівського, Черняхівського та Радомишльського районів», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999 (зі змінами), на обліку в департаменті праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації для забезпечення автомобілями перебуває:

  • першочергова черга – 32 особи з особи з інвалідністю внаслідок війни з числа осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях під час Другої світової війни (за наявності медичних показань для забезпечення автомобілем);
  • позачергова черга – 610 осіб з інвалідністю ( у тому числі 20 осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції);
  • загальна черга – 3453 особи з інвалідністю різних груп та категорій (від загального захворювання, дитинства, та інші).

Нагадаємо, у Житомирській виправній колонії засудженого з інвалідністю інші в’язні носять на руках. У Житомирській міськраді запевняють, що інваліди мають їздити безкоштовно.

Leave a Comment