ЦВК оприлюднила інформацію про явку виборців на Житомирщині

ЦВК оприлюднила інформацію про явку виборців на Житомирщині

Найнижчою зранку була явка у окрузі № 66.

Центральна виборча комісія України оприлюднила перші дані про активність виборців станом на 11:00.

Згідно з оприлюдненими цифрами, найактивнішим зранку був округ № 63: у місті Бердичеві, Андрушівському, Бердичівському, Попільнянському та Ружинському районах проголосували 19,77% виборців.

У місті Новоград-Волинський, Баранівському, Ємільчинському, Новоград-Волинському, Пулинському районі, які входять до округу № 65, проголосували 18,77 % виборців.

У окрузі № 64 (місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони) – 16,13% виборців.

У окрузі №67 свій вибір зробили 15,75% виборців. До складу округу з центром у міста Чуднів входять 4 райони Чуднівський, Любарський, Житомирський, Романівський та частина Богунського району міста Житомир.

У Житомирі, який є округом №62, проголосували 14,13% виборців (не враховуючи виборців частини Богунського району, який належить до виборчого округу №67).

Найнижчою зранку була явка у окрузі № 66 – 13,61%. Це місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони.

Нагадаємо,що у поліції розповіли про порушення під час виборів. Анжеліка Лабунська заявила про підкуп виборців опонентами.

Leave a Comment