«Мертві душі», фотографії бюлетенів та агітація. У поліції розповіли про порушення під час виборів

«Мертві душі», фотографії бюлетенів та агітація. У поліції розповіли про порушення під час виборів

Усі факти нині документуються та перевіряються.

Станом на 12:00 поліцейські зареєстрували 13 повідомлень про можливі порушення. Серед них є таке, що може мати ознаки кримінального правопорушення. Про це повідомив керівник поліції області В’ячеслав Печененко, – інформують у прес-службі управління.

«Дільниці Житомирщини розпочали свою роботу вчасно і волевиявлення громадян відбувається у спокійному режимі. Є повідомлення про завчасне відкриття ДВК у м. Коростені. Зараз разом з іншими повідомленнями про ймовірні порушення усі відомості перевіряються. Загалом же станом на 12 годину поліція зареєструвала 13 повідомлень, пов’язаних з можливим порушенням виборчого законодавства. Серед них є таке, що може мати ознаки кримінального правопорушення», – сказав Печененко.

Так, на одній з виборчих дільниць Малина у реєстрі виборців виявлено прізвище померлої особи із відміткою про використання нею права голосу. На місці події наразі працює слідчо-оперативна група. Після проведення необхідної перевірки буде вирішено правову кваліфікацію події.

Інші повідомлення стосуються:

  • проведення здійснення виборчої агітації у день голосування у кількох районах;
  • волевиявлення без надання підтверджуючих особу виборця документів у кількох районах;
  • фотографування виборчих бюлетенів в обласному центрі; – пошкодження бюлетеня у м. Коростишеві;
  • спроби винесення бюлетеня у м. Бердичеві.

Керівник поліції Житомирщини зазначив, що вся інформація надходить і опрацьовується оперативним штабом у Ситуаційному центрі ГУНП, правоохоронці адекватно реагують на всі повідомлення, за необхідності на місця виїжджають слідчо-оперативні групи для фіксації можливих правопорушень.

Нагадаємо, губернатор Житомирщини під час голосування порушив закон. На Житомирщині у виборчому окрузі №63 проголосували майже 20% виборців.

Leave a Comment