Цимбалюк змусила Сухомлина вибачитися за скасовану сесію

Цимбалюк змусила Сухомлина вибачитися за скасовану сесію

Сухомлин озвучив нову версію того, що відбулося.

У ході засідання чергової сесії Житомирської міської ради депутат Любов Цимбалюк повідомила міському голові Сергію Сухомлину, що він має вибачитися перед депутатами та громадою за скасовану сесію, яка мала відбутися 27 червня. За її словами, мерія звинуватила депутатів у відсутності кворуму, який насправді був.

“Я думаю, що ви б мали вибачитися перед депутати та житомирянами за “скасовану” сесію. За те, що не були прийняті рішення, через що на підприємства не пішли кошти, а люди не отримали зарплату. Депутати прийшли на сесію і були готові працювати, кворум був”, – звернулася депутат до Сухомлина.

Міський голова вибачився і озвучив іншу причину, через яку скасував сесію.  За новою версією, міська рада отримала лист від СБУ щодо провокацій під час сесії, тому пленарне засідання скасували.

Нагадаємо, що у той час, як міський голова Житомира Сергій Сухомлин перебуває у столиці, щоб вирішити питання із зарплатами для міських лікарів, місто залишається некерованим. Адже ані розпорядження про відрядження, ані документу про покладання обов’язків мера у міській раді немає. Сесія Житомирської міської ради, яка мала відбутися 27 червня, була скасована за рекомендацією Служби безпеки України. Про це на початку засідання 4 липня повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

Leave a Comment