Облрада подала апеляцію на рішення суду про поновлення екс-керівника Бердичівського медколеджу

Житомирська обласна рада готує апеляційну скаргу на рішення Житомирського районного суду про поновлення на посаді колишнього керівника Бердичівського медичного коледжу. Про це повідомила 4 липня прес-служба обласної ради.

«Житомирська обласна рада готує для подання до Апеляційного суду Житомирської області апеляційну скаргу на рішення Житомирського районного суду від 30 червня цього року у справі про поновлення на посаді колишнього керівника комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж»», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, позивач вимагав поновити його на роботі та стягнути заробітну плату за час вимушеного прогулу. Житомирський районний суд задовольнив позов частково, відмовивши позивачу у стягненні зарплати.

Апеляційну скаргу на рішення суду буде подано у визначені законодавством терміни.

До слова, родичі третьокурсниці коледжу, яка у квітні 2015 року вкоротила собі віку, звинувачували директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка, що це сталося через його сексуальні домагання до дівчини. А за інформацією порталу “Антикор”, у квітні 2014 року бердичівська “Самооборона” вимагала звільнення Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку. Батько колишньої студентки переконував, що директор коледжу зґвалтував його дочку, після чого вона народила дитину.

Нагадаємо, екс-директор Бердичівського медичного коледжу Володимир Клименюк, контракт із яким позачергово розірвала Житомирська обласна рада, найняв для охорони закладу приватну фірму. Відповідний договір розміщено на порталі публічних закупівель «ProZorro». Студенти разом з батьками та викладачами Бердичівського медичного коледжу 12 травня зібралися під стінами облдержадміністрації. У руках тримають плакати та кричать “Клименюк-наш директор!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *