ТТУ заплатить понад 768 тисяч за використання та обслуговування валідаторів

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління перерахує комунальному підприємству «Житомиртранспорт» 768 тис. 348 грн за використання і обслуговування валідаторів. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згадану суму Житомирське ТТУ перерахує за обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду за 2018 рік. Згідно із договором, КП «Житомиртранспорт» протягом року здійснюватиме обслуговування валідаторів та забезпечуватиме їх роботу.

Послуги, надані трамвайно-тролейбусному управлінню комунальним підприємством, оформлюватимуться актом виконаних робіт та оплачуватимуться щомісячно.

За використання у комунальному транспорті кожного валідатора «Житомиртранспорт» отримає від ТТУ 58 грн 26 коп. За обслуговування кожного переносного валідатора підприємство отримає по 136 грн 97 коп, стаціонарного — 204 грн 36 коп.

Нагадаємо, що житомиряни скаржаться, що у маршрутках видають квитки без валідатора. Прилади для автоматизованої оплати проїзду придбали у фірми з кіпрським корінням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *