Валідатори для житомирських тролейбусів купили у фірми з кіпрським корінням

Валідатори для житомирських тролейбусів купили у фірми з кіпрським корінням

Придбали 110 приладів, куплять ще 274.

Валідатори у комунальному транспорті обійшлися місту у 3 млн 368 тис. грн. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» розповів начальник КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Андрій Нечуйвітер. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, фірма-постачальник має кіпрське коріння.

Загалом трамвайно-тролейбусне управління придбало 110 валідаторів. Планують купити ще 274. Із них 63 — із можливістю роздрукувати квиток, ще     201 прилад не матиме такої опції.

Прилади придбали у столичної фірми «Гексагон-Україна» (Сімбол Системс). Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, кінцевими власниками (бенефіціаріями) цієї компанії є два жителі республіки Кіпр. Кіпрська фірма є також співзасновником згаданого підприємства.    

Обслуговування приладів здійснює КП «Житомиртранспорт». Вартість їх послуг становить 33 тис. 400 грн.

Попри очікування, що встановлення валідаторів заощадить кошти на зарплатах кондукторам — у ТТУ не знають, коли відмовляться від їхніх послуг. У серпні кондукторам Житомирського ТТУ нарахували понад 1 млн грн зарплати.

Нагадаємо, що на початку серпня всі тролейбуси, які виходять на лінію, обладнали валідаторами. У лютому у Житомирі відмовилися від паперових проїзних квитків.

Leave a Comment