У 9 житомирських школах започаткують електронні журнали

У 9 житомирських школах започаткують електронні журнали

У тестовій версії.

У 9 житомирських школах хочуть започаткувати електронні журнали. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету Житомирської міської ради розповів директор департаменту освти та науки Валентин Арендарчук.

«Це пілотний проект. Дане програмне забезпечення має на меті вести замість паперового електронний журнал та щоденник. Доступ до нього матимуть вчителі, директор, учні та батьки», ‒ пояснив Арендарчук.

За словами розробників, функціонал програми досить широкий. Це і журнал, і щоденник. У ньому батьки зможуть не лише відстежувати успішність своєї дитини, а й спостерігати її рейтинг серед інших учнів.

Автори програми обіцяють, що протягом навчального року всі зможуть користуватися програмою безкоштовно. Єдине, що потрібно, то це планшети для вчителів. На них потрібно 768 тис. грн.

«Після пробного періоду абонплата для одного учня на рік становитиме 180 грн при оплаті з бюджету і 250 грн при оплаті батьками», ‒ сказав представник розробників.

Нагадаємо, що у Коростені витратили понад чверть мільйона на створення електронного кадастру. На електронний документообіг у житомирській лікарні витратили у 2018 році майже 400 тис. грн.

Leave a Comment