На ремонт доріг області планують витратити 775 мільйонів

На ремонт доріг області планують витратити 775 мільйонів

75 мільйонів лишилися з минулого року.

На поточний рік на ремонт доріг місцевого значення у бюджеті області передбачено 775 млн грн. Про це повідомляє пресслужба обласної ради з посиланням на в. о. начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Валерія Ясинецького.

«На поточний рік на ремонт та утримання доріг місцевого значення передбачено понад 775 млн грн, з минулого року ще залишились невикористаними 75 млн грн. Цього року виконано капітальних та поточних ремонтів автомобільних доріг на суму понад 151 млн грн, ліквідовано 400 тис. кв.м. ямковості. Наразі відбуваються торги на ремонті роботи по 18 об’єктах», ‒ сказав Ясинецький.

Довідково: загальна мережа автомобільних доріг загального користування в області складає 8,5 тис. км, з них 1,6 тис. км – це дороги державного значення, що перебувають на балансі Служби автомобільних доріг, решта – дороги місцевого значення, які передано на баланс облдержадміністрації, а також налічується ще 11 тис. км комунальних доріг.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада витратить понад 25 млн грн на ремонт дороги у Вересах. На ремонт дороги по вулиці Великій Бердичівській у Житомирі витратять понад 20 млн грн.

Leave a Comment