У Баранівку запрошують лікарів. Вже придбали для них квартиру

У Баранівку запрошують лікарів. Вже придбали для них квартиру

Частина коштів для покупки квартири надійшла від продажу будівлі кінотеатру.

Депутати Баранівської районної ради купили квартиру для медиків у рамках затвердженої програми на 2017-2020 роки по забезпеченню службовим житлом медичних працівників з вищою медичною освітою. Сподіваються, що квартиру отримає родина лікарів, де є невролог та хірург.

«Нещодавно, за кошти районного бюджету в сумі 360 тис. грн було придбано трикімнатну квартиру загальною площею 62,3 у місті Баранівка. Житло перебуває в належному стані та відповідає вимогам законодавства. У ньому є усі умови для комфортного проживання – газове опалення, електроенергія, водопостачання та водовідведення», – йдеться у повідомленні.

Частина коштів для придбання службового житла була використана від продажу будівлі кінотеатру.

До слова, упродовж останніх років у Баранівській центральній районній лікарні є кадрові проблеми: не вистачає кваліфікованих фахівців.

«Найкращим варіантом було б так, щоб квартиру отримала родина лікарів, де є невролог та хірург. Тож запрошуємо цих фахівців до Баранівки», – сказав головний лікар Ігор Шатровський.

Нагадаємо, що перинатальний центр отримав обладнання від французьких благодійників. Міжнародна асоціація «Допомога-Савойя-Україна» надала допомогу обласному перинатальному центру у вигляді набору для проведення первинної реанімації новонароджених та дитячих вагів для немовлят. На базі Житомирської обласної лікарні розпочав роботу реперфузійний центр для хворих у передінфарктному стані та із гострим інфарктом. Він надаватиме медичну допомогу пацієнтам області у цілодобовому режимі.

Leave a Comment