У Баранівському районі закриють школу у якій вчаться 8 дітей

У Баранівському районі закриють школу у якій вчаться 8 дітей

Таке рішення прийняли селяни.

У селі Йосипівці, що у Баранівському районі, закриють початкову школу. Про це повідомили на офіційному сайті Баранівської міської ради.

«Початкова школа нещодавно стала філією Опорного навчального закладу «Баранівська гімназія». У 2017-18 навчальному році в Йосипівській ЗОШ І ступеню мало навчатися 8 учнів: двоє в другому класі і шестеро у третьому. У перший та в четвертий клас немає кому йти. Ще однією причиною необхідності призупинення діяльності Йосипівської школи є значне перевищення нормативної суми витрат в розрахунку на кожну дитину. Тож постало питання у доцільності функціонування цього навчального закладу», – йдеться у повідомленні.

На громадських слуханнях 11 серпня жителі села Йосипівка шляхом голосування погодили призупинення діяльності школи в їхньому селі. Міський голова Анатолій Душко запевнив йосипівчан, що всі зекономлені кошти будуть витрачені на покращення інфраструктури села (благоустрій садочка, ремонт доріг і т.п.). А діти навчатимуться у Баранівській гімназії. Шкільний автобус забиратиме та підвозитиме дітей.

Нагадаємо, Романівська районна рада намагалася незаконно реорганізувати сільську школу. За втручання прокуратури у наступному навчальному році 36 дітей, жителів села Товщі, що у Романівському районі, навчатимуться у двоповерховій загальноосвітній школі, що у рідному селі.

Leave a Comment