Романівська районна рада намагалася незаконно реорганізувати сільську школу

Романівська районна рада намагалася незаконно реорганізувати сільську школу

Старшокласники ходили до школи у сусіднє село.

Романівська районна рада намагалася незаконно реорганізувати сільську школу. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

За інформацією прес-служби, за втручання прокуратури у наступному навчальному році 36 дітей, жителів села Товщі, що у Романівському районі, навчатимуться у двоповерховій загальноосвітній школі, що у рідному селі.

«Йдеться про те, що у квітні 2016 року на сесії Романівської районної ради прийнято незаконне рішення «Про реорганізацію Товщанської загальноосвітньої школи I-III ступенів», відповідно до якого у цій школі залишили навчатися лише початкові класи. Натомість 17 учнів старших класів відправили на навчання у школу, розташовану за сім кілометрів у сусідньому селі», – йдеться у повідомленні.

Таке рішення районна рада прийняла з порушенням норм чинного законодавства, без врахування думки територіальної громади та інтересів дітей, що викликало значний резонанс громадськості. Новоград-Волинською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру та  поновлено права дітей на навчання у рідній школі.

Нагадаємо, житомирянина, який побив тренера спортшколи «Авангард», можуть посадити на три роки. Батьки нарікають на несмачні рибні котлети у школах Новограда-Волинського.

Leave a Comment