У Баранівці місцевий водоканал облаштовує вуличне освітлення

У Баранівці місцевий водоканал облаштовує вуличне освітлення

Оперативно.

Баранівська міська рада серйозно взялася за облаштування вуличного освітлення. Відповідно до документу, який є у розпорядженні редакції, запланований капітальний ремонт освітлення на кількох вулицях та провулках у райцентрі, обійдеться у 189 тис. 640 грн 80 коп. У підрядники обрали місцеве комунальне підприємство “Баранівка міськводоканал”. Відповідний договір підписали 12 грудня. 

А наступного дня перерахували підряднику 30% від загальної суми на придбання матеріалів. Мова йде про 56 тис. 892 грн 24 коп.

«Мережа вуличного освітлення Баранівки найближчим часом стане кращою, адже закуплено необхідні матеріали: для встановлення на вул. Фарфоровій – одну світлоточку, на пров. Фарфоровому – три світлоточки, на вул. Пилипа Орлика – шість світлоточок, на пров. Пилипа Орлика шість світлоточок, на вул. Спортивній – сім світлоточок, в районі лісосмуги поблизу ДОСААФ –  п’ять світлоточок, на вул. Незалежності – сім світлоточок, на вул. Зеленій – сім світлоточок, на вул. Г. Сковороди – 11 світлоточок, на вул. Європейській – чотири світлоточки, на І-му пров. Звягельському – три світлоточки, на пров. Червоному – 12 світлоточок та на ІІ-му пров. Гагаріна – 10 світлоточок», – днями повідомила прес-служба міської ради.

Так, 23 грудня оплатили ще частину коштів за виконану роботу.

Нагадаємо, у Новограді-Волинському підряд на мільйон гривень віддали депутату міської ради. Змова бізнес-партнерів: двоє депутатів з Новограда спотворили результати аукціону.

Leave a Comment