У Бердичеві хочуть прийняти етичний кодекс для депутатів міськради

У Бердичеві хочуть прийняти етичний кодекс для депутатів міськради

Та доброчесної поведінки.

Депутати Бердичівської міської ради на одному з найближчих пленарних засідань можуть затвердити кодекс етики та доброчесної поведінки. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Затвердити «Кодекс етики та доброчесної Бердичівської міської ради та оприлюднити його у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті», – йдеться у документі.

Норми кодексу, йдеться у тексті документу, поширюватимуться виключно на поведінку депутатів стосовно їхніх обов’язків як членів ради. Не стосуватимуться приватного і родинного життя.

У документі прописали навіть обов’язок депутатів переводити мобільний телефон у беззвучний режим під час засідань та не залишати сесійну залу без поважних причин.

Окремим пунктом у кодексі прописали правила поведінки в Інтернеті. Зокрема, заборонили обранцям використовувати образи та нецензурну лексику.

За порушення норм кодексу депутатів можуть обмежити у призначенні на керівні посади, публічно «пожурити» у засобах масової інформації або рекомендувати виборцям відкликати свого обранця.

Нагадаємо, що коростенець, який познущався над державним прапором, має сплатити штраф у 850 грн. Депутати Олевської міської ради пропустили 11 із 15 сесій.

Leave a Comment