У Бердичеві судили бібліотекарку, яка працевлаштувала “на папері” свого співмешканця і отримувала його зарплату

У Бердичеві судили бібліотекарку, яка працевлаштувала “на папері” свого співмешканця і отримувала його зарплату

Службове підроблення.

На Житомирщині за службове підроблення та привласнення бюджетних коштів до кримінальної відповідальності притягнуто директорку районної бібліотеки. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області. 

Бердичівською місцевою прокуратурою забезпечено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом службового підроблення та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого директоркою однієї з районних бібліотек.

Вироком суду від 04.03.2020 особу визнано винною у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. За скоєний злочин призначено покарання у виді 1 року 1 місяця обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями терміном на один рік”, – йдеться у повідомленні.

Установлено, що директорка районної бібліотеки прийняла свого співмешканця на посаду оператора котельні та, відповідно до штатного розпису, протягом півроку нараховувала зарплату. Однак, як з’ясувалося, нараховану за період із жовтня 2017 по квітень 2018 роки зарплату директорка отримувала власноруч, оскільки новоприйнятий працівник насправді не працював, а перебував на заробітках за кордоном. Унаслідок службового підроблення нею було привласнено понад 21 тис. грн бюджетних коштів.

Нагадаємо, директор відомої будівельної фірми “прикарманив” бюджетні кошти на ремонті дороги в Андрушівці. У Житомирі спортивний функціонер підробляв документи про відрядження спортсменів, а бюджетні кошти привласнював.

 

Leave a Comment