У Бердичеві судитимуть підприємця, який «зекономив» на вогнезахисті перекриття дитячого санаторію

У Бердичеві судитимуть підприємця, який «зекономив» на вогнезахисті перекриття дитячого санаторію

Привласнив бюджетні кошти.

У Бердичеві судитимуть керівника приватного підприємства, який привласнив бюджетні кошти, «зекономивши» на вогнезахисті дерев’яного перекриття під час ремонту оздоровчого дитячо-юнацького закладу. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Установлено, що керівник приватного  підприємства, виконуючи ремонт комунального підприємства Бердичівської райради   відповідно до укладеного у грудні 2017 року договору про здійснення будівельних робіт на загальну суму 1,3 млн грн в оздоровчому дитячо-юнацькому закладі «Березовий гай», підробив офіційні документи та завищив вартість виконаних аварійно-відновлювальних робіт на понад 340 тис. грн», – йдеться у повідомлення.

Підрядник порушив вимоги чинного законодавства щодо забезпечення пожежної безпеки, створивши загрозу життю та здоров’ю дітей. Зокрема, роботи з вогнезахисту дерев’яних елементів покрівлі насправді не виконав, натомість підробив офіційні документи, що такі будівельні роботи виконані.

Справу розглядатиме Бердичівський міськрайонний суд, публічне обвинувачення здійснюватимуть прокурори Бердичівської місцевої прокуратури.

Також, з метою відшкодування завданої державі шкоди скоєним злочином, на майно обвинуваченого – дві земельні ділянки, автомобіль та банківські рахунки – накладено арешт.

За вчинені злочини підприємцю загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років.

Нагадаємо, житомирський адвокат-аферист привласнив квартиру своєї клієнтки. У Бердичеві псевдоволонтер привласнив за півтора року понад 25 тисяч гривень. Житомирських чиновників підозрюють у привласнені понад півмільйона бюджетних коштів.

Leave a Comment