У Бердичів на зустріч з Порошенком привезли 13 автобусів людей, а у Житомирі – привели студентів

У Бердичів на зустріч з Порошенком привезли 13 автобусів людей, а у Житомирі – привели студентів

У ОПОРІ кажуть, що у автобусах були держслужбовці.

Спостерігачі ОПОРИ 17 січня зафіксували 13 автобусів біля будівлі міської ради в Бердичеві Житомирської області. Люди приїхали з різних районів, щоб зустрітися з Президентом. Про це повідомила прес-служба Громадянської мережі ОПОРА у Житомирській області. У Житомирі на зустріч з президентом привели і студентів житомирських вузів, яких забрали з навчання.

До Бердичева на зустріч з Порошенком привезли людей з Олевська, Новограда-Волинського, Малина, Романова, Чуднова, Коростеня, Любара, Лугин, Овруча та Житомира.

«Люди вийшли і пішли до муздрамтеатру на закриту зустріч. За словами спостерігача ОПОРИ, біля будівлі була охорона та поліція, всередину пускали лише по запрошеннях та паспортах», – йдеться у повідомленні.

По завершенню зустрічі люди централізовано вийшли з будівлі театру і попрямували групами по автобусах. Говорити зі спостерігачем ОПОРИ відмовилися.

«15 січня команда ОПОРИ фіксувала підвезення громадян на зустріч з Президентом у місті Луцьк та Ківерцях. А 17 січня ми спостерігали подібну ситуацію в місті Бердичеві, де державні службовці, а також інші особи були доставлені мікроавтобусами на закриту зустріч з Президентом, доступ до якої мали тільки запрошені особи. Навіть місцеві депутати з Бердичева не змогли на неї потрапити. Також, на жаль, нам не вдалося достеменно встановити мету зборів цих осіб, а також, хто оплачував оренду цих автобусів, які проїхали досить значний шлях, а також чимало часу чекали, поки тривала зустріч», – прокоментував координатор громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА у Житомирській області Тарас Чмут.

Як стало відомо спостерігачу ОПОРИ, у Житомирі на зустріч з президентом привели і студентів житомирських вузів, яких забрали з навчання.
До слова, офіційно виборча кампанія розпочалася 31 грудня, а самі вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року.
За інформацією ОПОРИ, у частині 2 статі 64 Закону України «Про вибори Президента України», забороняється участь у передвиборній агітації органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час (крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом на пост Президента України).

 

Нагадаємо, скоро вибори президента: у штабі «БПП «Солідарність» житомирянам роздавали продукти. Виконком Житомирської міськради визначить місця для передвиборчої агітації.

Leave a Comment