У Бердичівському медколеджі не змогли обрати нового директора

У Бердичівському медколеджі не змогли обрати нового директора

Участь узяли трохи більше 17 відсотків виборців.

У комунальному закладі Житомирської обласної ради «Бердичівський медичний коледж» не змогли обрати нового директора. Причина: недостатня кількість учасників голосування. Про це повідомила пресслужба обласної ради.

«На посаду керівника навчального закладу претендували два кандидати – Володимир Клименюк та Олеся Павлюченко. На вибори директора було зареєстровано 68 виборців, серед яких 75% – педагогічні працівники, 15% – студенти, 10% – інші штатні працівники закладу. Фактично взяли участь у виборчому процесі 12 осіб, що становить 17,6% від загальної кількості виборців», – йдеться у повідомленні.

Оскільки участь у виборах директора взяли менше 50% виборців, то членами виборчої комісії КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» було ухвалено рішення про те, що вибори директора вважати такими, що не відбулись.

Найближчим часом обласною радою буде оголошено повторні вибори керівника закладу. Про час проведення волевиявлення у облраді поки не повідомляють.

Нагадаємо, що у листопаді 2018 року в облраді повідомили про вибори нового керівника Бердичівського медколеджу. Суд скасував рішення про поновлення скандально відомого директора коледжу Володимира Клименюка на посаді.

Leave a Comment