У Бердичівському медколеджі обиратимуть нового керівника

У Бердичівському медколеджі обиратимуть нового керівника

Оголосили конкурс.

У Бердичівському медичному коледжі обиратимуть нового керівника. Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної ради.

«Житомирська обласна рада оголосила конкурс на зайняття посади директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж».

Відповідно до законодавства керівників вищих навчальних закладів обирає колектив шляхом таємного голосування терміном на п’ять років», – йдеться у повідомленні.

Вибори нового директора у закладі відбудуться 21 лютого 2019 року. До того часу Житомирська обласна рада збере документи всіх охочих очолити коледж.

На посаду можуть претендувати громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи у закладі вищої освіти не менш як 10 років.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора медколеджу оприлюднили 19 листопада. Документи від претендентів прийматимуть до 19 січня.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року суд скасував рішення про поновлення на посаді скандально відомого директора Бердичівського медколеджу Клименюка. У травні 2017 року сесія обласної ради прийняла рішення про звільнення Клименюка з посади.

Leave a Comment