Житомирська «Орея» посіла перше місце на Міжнародному конкурсі хорових колективів в Іспанії

Житомирська «Орея» посіла перше місце на Міжнародному конкурсі хорових колективів в Іспанії

Конкурс відбувся з 31 жовтня по 4 листопада.

Академічна хорова капела «Орея» Житомирської обласної філармонії ім С. Ріхтера отримала перемогу у Міжнародному конкурсі хорових колективів у м. Толоса, що в Іспанії.  Про це повідомила прес-служба міської ради.

У конкурсі брали участь хорові колективи з 16 країн світу. У фінал вийшли колективи України («Орея»), Індонезії, Швеції та Латвії. Гран-прі виборола Латвія, а «Орея» здобула перше місце.

«Це була надяскрава перемога. В “Ореї” було найбільше перемог серед українських колективів, але такої, як у цьому році, ні в кого не було. Це просто історична подія. Ми були одним колективом, який представляв східну Європу, і така перемога багато вартує», – емоціями після виступу поділився керівник капели, диригент, заслужений діяч мистецтв України Олександр Вацек.

Нагадаємо, 500 танцюристів із різних країн взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва ім. Н. Скорульської. Школярка з Новограда-Волинського стала лауреатом I премії у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Співограй».

Leave a Comment