У бік кордону з білоруссю рухаються пошарпані танки та артилерійські установки

У бік кордону з білоруссю рухаються пошарпані танки та артилерійські установки

Їх перевозять ешелоном.

У районі білоруського Гомеля помітили пересування танків та самохідних артилерійських установок. Вони рухаються в бік кордону з Україною. Про це повідомив телеграм-канал «Беларускі Гаюн».

За інформацією монітиронгової групи «Беларускі Гаюн (http://t.me/Hajun_BY)», ешелон із щонайменше 17 танками та 18 самохідними артилерійськими установками помітили вранці з боку залізничної станції «Гомель-Нечьотний» у напрямку «Гомель-Пасажирський». Окрім техніки, бачили також два цільнометалевих вагони. У групі припускають, що там може бути особовий склад.

Повідомляється, що за зовнішнім виглядом техніка схожа на таку, що її зняли зі зберігання.

Вже о 13:30 той самий ешелон помітили бачили трохи південніше. Схоже, що він рухається у бік України. Разом із тим, повідомляють у каналі, залізничний шлях, яким рухається техніка, є тупиковим, хоч і веде в напрямку України. Білоруські веб-партизани припускають, що на виїзді з Гомеля техніку або розвантажать або перевезуть в іншому напрямку.

Довідково. На північ від Гомеля український Чернігів, на північний захід — Коростень та Овруч.

Нагадаємо, що в ніч з 24 на 25 червня рашисти запустили 30 ракет по Житомирщині. На Овруччині арештували майно щебеневого заводу, який належав Гомельській мерії.

Leave a Comment