У Черняхівському районі 11 дітей отруїлися хімічною речовиною

Учень однієї зі шкіл Черняхівського району приніс до школи хімічну речовину, яку використовують для чищення побутової кераміки та «пригостив» інших школярів. Унаслідок цього 11 неповнолітніх дітей з отруєнням були госпіталізовані до обласного медичного закладу, де їм надано невідкладну допомогу. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«За попередніми відомостями, сім’я 11-річного школяра, який приніс хімзасіб до школи, виховує ще двоє неповнолітніх дітей та перебуває на обліку у центрі соціальної служби місцевої громади у зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків», ‒ йдеться у повідомленні.

У прокуратурі області також повідомили, що відкрили провадження за фактом неналежного виконання обов’язків посадовими особами школи. Двоє з 11 отруєних школярів вже повернулися додому з лікарні та почуваються нормально.

Нагадаємо, що прокуратура розпочала провадження за фактом пожежі в гуртожитку агротехколеджу. Група випускників коростенської гімназії отруїлися під час відпочинку у Івано-Франківській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *