У Чуднові витратять понад 2 мільйона на заміну даху в районній лікарні

У Чуднові витратять понад 2 мільйона на заміну даху в районній лікарні

Роботи виконуватиме житомирська фірма.

Чуднівська центральна районна лікарня витратить 2 млн 219 тис грн на заміну покрівлі. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Участь у тендері на заміну даху брали чотири фірми. Три — житомирські, одна — з Новограда-Волинського. Різниця у пропозиціях сягала близько 200 тис. при первинній пропозиції. Тенденція майже збереглася до кінця торгів. Щоправда, наприкінці торгів новоград-волинське ПП «Інтерра Буд» та житомирське ТОВ «НВФ «Термоуніверсал» майже зрівнялися у вартості послуг. Різниця між пропозиціями склала всього 1 тис. грн. Найнижчою була пропозиція від житомирського ТОВ «ЛБВМ Груп». Однак її відхилили через невідповідність умовам тендерної документації. Тож реконструкцію даху буде виконувати «Термоуніверсал», попри те, що їхні послуги обійдуться на понад 200 тис. грн дорожче.

Згідно із умовами договору, роботи із заміни скатного даху на шатровий у Чуднівській центральній районній лікарні мають завершити до кінця жовтня.

Нагадаємо, що у Чуднівському районі витратять понад 1 млн грн на капремонт сільради. Майже півтора мільйона у Чуднівському районі збудують станцію знезалізнення.

Leave a Comment