У день старту передвиборчої кампанії мерія організовує День житомирянина

У день старту передвиборчої кампанії мерія організовує День житомирянина

За день до свята зібрали виконком.

Виконком Житомирської міської ради позачергово терміново зібрався на засідання 4 вересня, щоб дозволити проведення 5 вересня Дня житомирянина.

Анонс проведення позачергового засідання оприлюднили на сайті мерії 3 вересня. На порядку денному всього одне питання — Про організацію та проведення культурного арт-фестивалю «День житомирян».

Примітно, що саме 5 вересня, згідно із постановою Центральної виборчої комісії, розпочинається старт місцевих виборів. Очевидно, саме тому із датою проведення Дня житомирян у міській раді визначаються в останні дні.

Раніше начальник управління культури міськради Ілона Колодій у розмові з журналістом «Вголос.Zt» анонсувала «ймовірне нове свято для житомирян». Однак дату його проведення не повідомила, оскільки, як зауважила Колодій, це питання ще вирішувалося на той момент.

Мета проведення Дня житомирянина, як ідеться у проєкті рішення, «єднання житомирян всіх країн світу, які народилися в цьому місті, які жили в цьому місті, які сьогодні живуть в цьому місті, життя та діяльність яких пов’язані з Житомиром, задля створення умов для привітання кожного містянина». Той факт, що у міській раді про «єднання» житомирян згадали після оголошення місцевих виборів, може бути простим співпадінням. Так само «дивним збігом» можна пояснити те, що у програмі заходу окрім мистецьких та культурних заходів передбачене нагородження до Дня підприємця України та Міжнародного дня благодійності. Здійснюватиме його чинний міський голова і кандидат від «Пропозиції» Сергій Сухомлин. Так сталося, що «зовсім неочікувано», за інформацією джерел «Вголос.Zt», його політична сила не так давно підписала меморандум про співпрацю із спільнотою підприємців.

Чому замість Дня Житомира, проти проведення якого під час карантину висловилися більшість містян, у владних коридорах все-таки вирішили «порадувати» нас ще одним святом акурат після старту передвиборчої кампанії? Вочевидь тому, що через карантинні обмеження чинний мер та його друзі не зможуть презентувати житомирянам чергову «Культурну версію», під час якої «дякувати» організаторам в особі Сухомлина та Зубка і готувати собі підґрунтя для чергового походу у крісло мера.

Нагадаємо, що у серпні управління культури Житомирської міської ради анонсувало встановлення на Михайлівській літер із написом «Я люблю Житомир» кількома мовами світу. Протягом серпня у Житомирі тривали «Музичні вечори на Михайлівській».

Leave a Comment