У день виборів екс-мер Новограда одружився з секретарем міської ради 

У день виборів екс-мер Новограда одружився з секретарем міської ради 

Тепер дружина працюватиме у центральних органах влади.

Колишній міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський одружився з секретарем міської ради Оленою Пономаренко. Про весіля, якого чекав 5 років, Весельський повідомив на своїй сторінці у Facebook та оприлюднив спільну світлину з обраницею. Одружилися молодята 25 жовтня – у день 64-ого дня народження нареченого.

Після його звільнення з посади міського голови, саме Олена Пономаренко керувала містом. Тепер, за словами Віктора Весельського, після закінчення каденції дружини, родина переїде до Києва. Саме там, у цетральних органах влади, працюватиме Олена Весельська.

У соціальних мережах користувачі активно обговорюють новину, поширюють фото та відео з урочистої церемонії. На одному із відео колишній міський голова зізнався, що чекав цього весілля 5 років.

Нагадаємо, мер Новограда у 2019 році купив автомобіль та квартиру у Києві. Віктор Весельський заявив про складання повноважень мера Новограда-Волинського під час сесії. У грудні 2018 року для відставки Весельського депутатам не вистачило кількох голосів.

Leave a Comment