Міській раді Новограда-Волинського не вистачило декількох голосів для відставки Весельського

Міській раді Новограда-Волинського не вистачило декількох голосів для відставки Весельського

Голосували депутати таємно.

Депутати Новоград-Волинської міської ради проглосували за дострокове припинення повноважень  міського голови Віктора Весельського. Однак, рішення визнали не прийнятим. Про це повідомили у відділі інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

Таємне голосування стосовно відставки міського голови відулося 14 грудня під час позачергового засідання сесії міської ради. На початок засідання зареєструвалося 32 з 34 обраних депутатів міської ради. 

«Враховуючи специфіку запропонованого проекту «Про дострокове припинення повноважень Новоград-Волинського міського голови Весельського В.Л.», рішення потребувало процедури таємного голосування з використанням бюлетенів. Після таємного голосування, голова лічильної комісії Віталій Бойчук озвучив результати: всього голосувало 29 депутатів, з них «за» – 20, «проти» – 5, «утримались» – 4. Згідно Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повноваження міського голови за наявності підстав, передбачених абзацом першим частини другої статті 79 вищезазначеного Закону можуть бути припинені достроково за рішенням відповідної ради, прийнятим шляхом таємного голосування не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради. Отож, рішення не прийнято», – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському провалили сесію, на якій мали розглядати питання відставки Весельського. Меру Новограда-Волинського висловили недовіру і він одразу пішов на лікарняний.

Leave a Comment