У депутата Смичка з декларації дивним чином зникли автомобілі

У депутата Смичка з декларації дивним чином зникли автомобілі

На одному з них Смичок їздить досі.

Із декларації скандально відомого депутата облради Іллі Смичка зникли три автомобілі, які він вказав минулого року. Жодної інформації про продаж у документі, власноруч заповненому обранцем, немає.

У декларації за 2016 рік Ілля Смичок вказав 4 автомобілі, якими володіла його дружина, Юлія Шатило. Примітно, що на «Range Rover» своєї «половинки» їздить сам депутат і по сьогодні. Однак згідно з декларацією за 2017 рік, у власності подружжя є лише «Smart Forfour» 2004 року випуску.

Щодо готівки, то цього року Смичок вказав лише ту, якою володіє сам. У графі, де він мав би зазначити кошти дружини, зазначено «член сім’ї не надав інформацію». Сам депутат має 31 тис. 400 доларів та 223 тис. грн готівки.

Куди поділися з гаража депутата та його дружини «Range Rover», «Mercedes-Benz GL-450» та «Infiniti FX-35» – невідомо. Жодних відомостей про продаж рухомого майна у декларації немає.

Нагадаємо, що у 2016 році Ілля Смичок, не маючи доходу, задекларував понад 1 млн грн. Він заявив, що листівки із інформацією про його декларацію, які розповсюджували у сесійній залі обласної ради, перешкоджають його депутатській діяльності.

Leave a Comment