У Домі української культури відкрили виставку петриківського розпису «Квітка-душа, або «І неможливе можливо..»

У Домі української культури відкрили виставку петриківського розпису «Квітка-душа, або «І неможливе можливо..»

Свої роботи представила майстриня Інна Лібович.

У Житомирі 30 жовтня майстриня народної творчості Інна Лібович представила у Домі української культури персональну виставку «Квітка-душа, або «І неможливе можливо..». До експозиції увійшли картини із візерунками в стилі петриківського розпису. Виставка робіт триватиме до 21 листопада.

«Весь час йшов якийсь внутрішній пошук, який не давав спокою та змоги сидіти на одному місці. Довгий час не дозволяла собі зайнятися тим, що дуже подобається – малювати. Але підросли діти й знайшла час піти в художню студію та займатися живописом. І народилося відчуття, що наче оживає душа, яка весь час так неспокійно чогось прагнула. Хотілося малювати великі роботи, начебто душу виливати. А назви робіт приходили самі… з стрічок улюблених українських пісень, які так  часто співає мама… Це моя перша персональна виставка «І неможливе можливо», бо життя мені довело, що це саме так», – сказала майстриня.

 

 

 

До слова, в рамках заходу 10 листопада буде проводитися майстер-клас з Петриківського розпису з 14:00 до 16:00. 

Довідково: Народилася та навчалася Інна Лібович у м. Житомир. У 1991 році закінчила фізико-математичний факультатет Житомирського державного педадогічного університету ім. Івана Франка. З 1991-2000 рік працювала вчителем математики. Згодом закінчила навчання в Європейському університеті на економічному факультатеті. Після чого майже 10 років працювала у страховій компанії.
Уроки живопису брала у відомого  скульптора та художника Леонарда Славовa.  У 2017-2018 роках навчалася у школі петриківського розпису заслуженого майстра народної творчості України Тамари Вакуленко.
Нині майстриня проводить навчання Петриківського розпису у школі Le Grand Decor.

Фото в соціальній мережі facebook оприлюднили Інна Лібович та Марина Романова. 

Leave a Comment