На благоустрій археологічних розкопок у Житомирі витратять понад 170 тисяч

На благоустрій археологічних розкопок у Житомирі витратять понад 170 тисяч

Робитиме житомирська фірма.

Капітальний ремонт благоустрою території проведення археологічних досліджень у Житомирі по вулиці Великій Бердичівській, 3 обійдеться бюджету міста у 172 тис. 225 грн 20 коп. Оголошення на проведення робіт оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер на визначення підрядника не проводили. Просто підписали договір. Виконавцем робіт є житомирське ТОВ «Будівельна компанія «Люксбудсервіс». Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, це підприємство розташоване у офісі по вулиці Ольжича, 9. Її власниками є Світлана Петровська та Анна Урсул. Керівником підприємства є Ольга Шевченко.

Примітно, що за тією ж адресою знаходиться ТОВ «УК «Комфорт-Буд». Керівником цієї фірми є наближений до секретаря міської ради Наталії Чиж Станіслав Балакішієв. До недавнього часу він очолював міський партійний осередок «Самопомочі». Пов’язує ці дві компанії, як виявилося, не лише адреса. У контактах, розміщених у реєстрі фізичних та юридичних осіб, вказано один і той самий телефон.

Інформацію про те, за що саме платитимуть гроші фірмі, на порталі «ProZorro» замовкники, управління капітального будівництва Житомирської міської ради, не вказали. Технічне завдання розмістити, вочевидь, забули. Оприлюднили лише проект договору. Термін його дії має закінчитися 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, що місце розкопок на Великій Бердичівській у Житомирі планували накрити склом. На початку року з бюджету міста виділили 300 тис. грн на проведення розкопок на Замковій горі.

Leave a Comment