Сільська рада віддала на півстоліття в оренду дитсадок під кафе

Сільська рада віддала на півстоліття в оренду дитсадок під кафе

Прокуратура звернулася до суду.

В Андрушівському районі сільська рада незаконно віддала в оренду на 49 років приміщення дитсадка під кафе. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Установлено, що у квітні 2011 року рішенням Городківської сільської ради Андрушівського району неправомірно передано приватній особі в оренду для організації закладу громадського харчування та торгівлі строком на 49 років частину приміщення площею 168,2 кв.м. вартістю 57, 6 тис грн дошкільного навчального закладу «Зернятко». Зокрема, під час укладання договору порушено вимоги Цивільного кодексу України, законів України «Про дошкільну освіту» та «Про оренду державного і комунального майна», якими передбачено порядок та умови використання майна комунальної форми власності, до яких відносяться заклади освіти», – йдеться у повідомленні.

Бердичівська місцева прокуратура заявила позов, щоб визнати недійсним договору оренди частини нежитлового приміщення дитячого садка та зобов’язати орендаря повернути майно комунального закладу Городківській сільській раді. Наразі позов перебуває на розгляді у суді.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада має намір подати позов до суду до Володимира Недільського про знесення пірсу та паркану на землях водного фонду в парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна.

Leave a Comment