У Фонді держмайна передумали приватизувати Іршанський ГЗК

Фонд держмайна не приватизуватиме АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», до якої входить в тому числі і Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат. Про це з посиланням на Фонд повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

«До Фонду держмайна надійшло 3 заявки для участі в аукціоні з приватизації АТ «ОГХК». Двоє з потенційних учасників подали неповний пакет документів. Процедура проведення аукціонів великої приватизації не передбачає можливості доопрацювання заявок, відповідно цим претендентами було відмовлено в участі в аукціоні», ‒ йдеться у повідомленні.

Таким, що повністю відповідає вимогам конкурсу, виявився лише один учасник торгів. Однак аукціон скасували через недостатню кількість претендентів. На зараз у Фонді держмайна визначаються з датою повторного аукціону. Провести його хочуть цього року для забезпечення планових бюджетних надходжень.

Довідково. До АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» входять дві філії: Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат на Житомирщині та Вільногірський гірничо-металургійний комбінат на Дніпропетровщині. Приватизувати планують обидві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *