У Хорошеві майже за 8 мільйонів реконструюють та утеплять місцевий дитсадок

У Хорошеві майже за 8 мільйонів реконструюють та утеплять місцевий дитсадок

Роботи виконуватиме житомирська фірма.

Хорошівський навчально-виховний комплекс реконструюють та утеплять за 7 млн 633 тис. 51 грн. Оголошення про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із результатами проведеного тендеру, роботи виконуватиме житомирське ТОВ «Тетерів-Будпроект». Керівником підприємства до листопада 2016 року був депутат обласної ради від Блоку Петра Порошенка Анатолій Подік. Засновником фірми на той момент була дружина депутата, Олена. Її змінила Ірина Самсонюк, яка, за відомостями з реєстру фізичних та юридичних осіб, є власником і по сьогодні.

Цікава деталь: один із контактних телефонів ТОВ «Тетерів-Будпроект» зі згаданого реєстру повністю збігається із номером, який вказаний як контактний у відомостях ПП «Подік». Останнє належить синові Анатолія Подіка, Олександру. Сам депутат, як повідомляє сайт облради, є заступником голови постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку.

Конкурентом «Тетерів-Будпроект» у тендері було ПП «Теплогазсервіс-Житомир». Різниця між ціновими пропозиціями учасників склала понад 220 тис. грн. Роботи з реконструкції та утеплення садочка мають завершити до кінця 2019-го року.

Нагадаємо, що на реконструкцію водонасосоної станції на Корбутівці Житомир витратить понад 100 тис. грн. Реконструкція Корольовської райради у Житомирі обійдеться бюджету у майже 37 млн грн.

Leave a Comment